Candela

Legături oficiale

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru

My RSS Feed

Visitor Stats

Azi:
Vizitatori: 97
Pagini vizitate: 618
Online: 2

Ieri:
Vizitatori: 186
Pagini vizitate: 1324

Din agenda Ierarhului 27.11.2013

 

Miercuri, 27 noiembrie 2013, Prea Sfințitul Nicodim, Episcop de Edineț și Briceni, a desfășurat la Centrul Eparhial din orașul Edineț un seminar de instruire în domeniul administrației și evidenței bunurilor bisericești la care a participat un grup de 10 preoți din cuprinsul blagociniei Briceni în frunte cu părintele blagocin, protoiereul Vasile Saracuța. În partea a doua a întrunirii slujitorii au discutat cu Ierarhul diverse probleme practice din parohii.

Biroul de presă al Episcopiei de Edineț și Briceni

 

 

 

 

 

Share:
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Buzz
 • В закладки Google
 • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
 • Мой Мир
 • LiveJournal
 • MySpace
 • Одноклассники
 • Digg
 • PDF
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Print

Comments are closed.